Merry Christmas!!!

Duben 2009Jedu k babičce..

29. dubna 2009 v 14:44 | Karča

Za chvíli jedu k babičce, takže tady dneska asi nic nového bohužel nepřidám, protože babička nemá internet... Tak snad to newa a omlouvám se oředem mým Sbéčkům, že tu nebudu v pátek, v sobotu a asi ani v neděli... Jedu totiž na chatu a tam taky není internet.. Ale zítra tu ještě budu , tak to doufám vynahradím.


Moje new klikačka:)

27. dubna 2009 v 15:15 | Karča |  Designy blogu
Tak tohle je moje new klikačka. Prosím kopírovat jen s touto ikonkou!!!

Klikací ikonka↓↓↓Diplom od °°->T€W!Nky<-°°

26. dubna 2009 v 19:56 | Karča |  Pro mě


Díky je moc krásnej!!!

Už neberu další esbéčka...

26. dubna 2009 v 15:11 | Karča |  SB
Ahoj právě jsem se rozhodla, že už nebudu brát další esbéčka. Ptáte se určitě "proč???"
A já Vám na to odpovídám, protože už bych nestíhala je obíhat a neměla bych už ani na ty své staré vůbec čas... Takže už se mi nehlašte že byste chtěli být mým SB, protože to už nemá cenu. Teď už se budu věnovat jen mým eSbéčkům. A kdybych chtěla je možné že si vyberu SB sama ale to jen vyjímečně, protože teď už fakt skoro nestíhám obíhat ani moje SB které už mám. Mám teď zrovna 17 SB a myslím že už je to docela hodně... Ale nebojte se ti co už jsou teď mým SB tak na ty si čas ještě udělám. Prosím ale všechny mé esbéčka aby es mi přihlásily do kontroly SB, protože pokud to neuděláte do 4.května 2009, tak si vás bohužel smažu... Jinak kontrolu SB najdete tady. Tak doufám že to pochopíte... Mějte se:)

Diplom za spřátelení pro °°->T€W!Nku<-°°

26. dubna 2009 v 14:55 | Karča |  Pro vás
Mám new SB °°->T€W!Nku<-°° tady je pro ni diplom ta spřátelení.↓↓↓

Snad se líbí:)

Kontrola SB

26. dubna 2009 v 13:04 | Karča |  SB
Ahoj! Takže kdo chce být i nadále mým SB, tak ať napíše koment. A pokud ho nenapíšete do 4. května 2009, tak si Vás automaticky mažu. Prosím napište ho, protože já Vás nechci ztratit!!!:D


  • Přezdívka pod kterou budete zapsáni jako mé SB
  • Blog na který budu odkazovat
Tak ahoj a prosím napište koment!!!

PS: tenhle článek neslouží jako přihláška nových SB. Přihlášku najdete pod záhlavím.

Ashey and Miley photoshoots

26. dubna 2009 v 12:17 | Karča |  Photoshooty


ZDOJ: mucinci.blog.cz

New design 10

26. dubna 2009 v 12:14 | Karča |  Designy blogu
Tak je tu new des:D

Takhle vypadl starý↓↓↓


A takhl vypydá nový↓↓↓

My favourite song:)

26. dubna 2009 v 10:36 | Karča |  Videa

FloRida - Right Round (OFFICIAL VIDEO CLIP)Tak tohle je momentálně moje nej písnička:)

Klokan australský

26. dubna 2009 v 10:15 | Karča |  Zvířátka
KLOKAN AUSTRALSKÝ
Zatímco lidí žije v Austrálii 20 milionů, tak klokaní populace je téměř třikrát vyšší.
Dnes je odhadována na 57 milionů kusů a jejich počet každým rokem stoupá.
Tento stav se sice může líbit zahraničním turistům,
avšak samotní Australané jsou z něj nešťastní.
Problémem se dokonce musela zabývat i australská vláda.

Keira Knightley - životopis

26. dubna 2009 v 10:09 | Karča |  Celebrity

Keira Knightley

Herečka
Celé jméno: Keira Christine Knightley
Datum narození: 26.března 1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie
Znamení: Beran
Keira Knightleyová se narodila 26. března roku 1985 v Teddingtonu ve Velké Británii. Původně se jmenovala Kiera, ale Keira se přece jenom lépe čte a vyslovuje. Herecké předpoklady měla už od narození, protože její otec Will hrál v divadle a v televizi a matka Sharman hrála až těsně do jejího narození. Už od mala chtěla být herečkou a toužila mít vlastního agenta. Bohužel trpěla dyslexií, ale za pomoci své matky se jí tento handicap podařilo překonat. Její agent, kterého jí nakonec rodiče pořídili jí už v sedmi letech zařídil první setkání s kamerou. A to v televizním filmu ROYAL CELEBRATION. Podle nařízení rodičů však směla hrát pouze o prázdninách, aby neflákala školu. Ale i tak získavala další praxi v televizi.

Ve čtrnácti přišla role, která ji měla vynést do výšin. George Lucas se totiž rozhodl, že je ten správný čas znovu vzkřísit dávnou filmovou legendu a rozhodl se natočit první epizodu svého intergalagtického eposu. HVĚZDNÉ VÁLKY: EPIZODA I - SKRYTÁ HROZBA. Avšak role Keiru nikam nevynesla. Proč? Protože díky vysoké podobnosti s hlavní hvězdou Natalií Portman si zahrála její dvojnici, která ji má chránit v případě napadení. Megastart se tedy odložil až na později. A to do filmu BLAFUJ JAKO BECKHAM, kde si zahrála jednu z kamarádek hlavní hrdinky. Film se setkal s velkým úspěchem hlavně na britských ostrovech, ale ani svět tuto sportovní komedii nepřijal vlažně. A už vůbec ne vlažně ji přijala silnější polovina lidstva, kteří se do Keiry zbláznili. Hvězda byla na světě. Pak přišel režisér Richard Curtis, který ji obsadil do další romantické komedie LÁSKA NEBESKÁ, kde si zahrála po boku Colin Firtha, či Hugha Granta.

Ale nejmasovější úspěch pro ni připravil megaloman z největších. Producent Jerry Bruckheimer se rozhodl vzkřísit námořní dobrodružství a z pod režijní taktovky Gorea Verbinského sjel jeden z nejvýdělečnějších popcornových spektláků poslední doby. Keira zde byla obklopena filmovými lamači srdcí třech generací - Geoffreyim Rushem, Johnnym Deppem a Orlandem Bloomem. Spolupráce s Jerrym Bruckheimerem vyšla a tak si zahraje i v jeho dalším produkčním počinu KRÁL ARTUŠ. Můžeme tedy doufat, že Antoine Fuqua bude mít stejné štěstí jako Gore Verbinski. Ale tím pro Keiru práce nekončí; po boku Adriena Brodyho by se měla objevit v dramatu THE JACKET a s Judem Lawem v historickém dramatu TULIP FEVER režiséra Johnna Maddena.

I když je ještě víceméně teenager, tak má za sebou několik opravdu kasovních úspěchů. Ale i přesto žije doma s rodiči a bratrem a prozatím si neosvojila hvězdné manýry některých jejích hereckých kolegů. Můžeme jenom doufat, že jí to vydrží.¨


Diplomek od Aj,Aly,Vendisečky

26. dubna 2009 v 10:06 | Karča |  Pro mě
Díky je moc pěkný!!!:D

Ashley Tisdale-životopis

25. dubna 2009 v 11:12 | Karča

Ashley Tisdale

Modelka,herečka,zpěvačka

Datum narození: 02.07.1985

Místo narození: West Deal,New Jersey

Znamení: Rak

Životopis: Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody". Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody".
Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles. Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles.

Osobní: Rodiče: Lisa a Mike Tisdale, Sourozenci: Starší sestra Jen

Zdroj: http://smolqinka.blog.cz/


Obrázky:
Rihanna-životopis

25. dubna 2009 v 11:06 | Karča |  Celebrity

Rihanna Robin Fenty (zpěvačka)
Datum Narození
20.2 1988
Místo Narození
St. Michael, Barbados
Znamení
Vodnář
Rihanna odstartovala vskutku dobře. Hvězda R'n'B a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon dereplay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například Alicia Keys,Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu R'n'b, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách a na 15. v Kanadě.Zrodila se nová R'n'b hvězda.
V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off (duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách.K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.
Nyní se její úspěšná píseň Umbrella (duet s Jay-Z) drží na vysokých příčkách všech hitparád.

Zajímavosti
Výška 175 cm Rodiče otec Roland,matka MonicaSourozenci 2 bratři Rajad(9 let) a Rorrey(15 let)
Oblíbené zpěvačky Alicia Keys,Beyoncé a Mariah Carey
Mazlíčci pes Murrley a želva Koníčky nakupování


Zdroj:http://beautifful.blog.cz/

Obrázky Zac Efron

25. dubna 2009 v 11:03 | Karča |  Obrázky celebritDiplomky za spřátelení

25. dubna 2009 v 10:54 | Karča |  Pro vás


Doufám že se líbí:)

Obrázky-Rihanna

24. dubna 2009 v 16:05 | Karča |  Obrázky celebrit


Rihanna-web.jpg rihanna image by ramirezme4593