Merry Christmas!!!

Nina Dobrev

Happy Birthday Nina Dobrev! ♥

9. ledna 2013 v 21:49 | *Lexi*
Nina Dobrev (Elena Gilbert, Katherine Pierce) dneska slaví narozeniny! Od dneška má už krásných 24 let. Takže Nino, všechno nejlepší, hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře i v životě a hlavně pevné zdraví. :)

Nina Dobrev

25. prosince 2012 v 21:39 | *Lexi*

Životopis

Nina Dobrev (*9. ledna 1989), celým jménem Nina Konstantinova Dobrev je bulharsko-kanadská herečka, známá pro svou roli Eleny Gilbertové v seriálu Upíří deníky.
Ve 2 letech se přestěhovala do Kanady (Toronto, Ontario). Již od mala se zajímala o tanec, hudbu, gymnastiku, divadlo a herectví. Modelingová práce ji zavedla do reklam a odtamtud to už byl jen krůček k filmu. Mezi její koníčky patří gymnastika, plavání, fotbal, tanec, horolezectví, snowboarding, jízda na koni. Herectví je její vášeň a ona to vidí jako dobrodružství, které právě začíná.
Od svých dvou let žije s rodiči a se starším bratrem v Kanadě. Navštěvovala Wexford Collegiate School for the Arts. Kromě herectví se věnuje tancovaní, gymnastice, divadlu,hudbě a modelingu. V roce 2001 se objevila v seriálu Degrassi: The Next Generation. Nejdříve si zahrála ve filmech Daleko od ní (Away from Her), Hra na rodinu (Playing House), V rytmu stepu (How She Move). Přelomovým filmem v jejím životě se stal snímek s názvem Too Young to Marry, který jí umožnil ztvárnit hlavní postavu, kde si jí všimli také jiní režiséři a nastartoval její hereckou kariéru. Následoval film Never Cry Werewolf, ve kterém si zahrála s Kevinem Sorbem.
V roce 2008 se objevila v muzikálu The American Mall a v letech 2009-2011 jsme ji mohli vidět v TV seriálu The Vampire Diaries nebo ve filmu Chloe.

 
 

Reklama